Kaffekanna, sockerskål, gräddkanna silver

472932

KAFFEKANNA, SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, silver, 1900-tal, rokokostil, Norge, importstämplar, höjd kaffekannan ca 24 cm, total vikt ca 1000 g

Silver

Budhistorik (6 bud)
3369250
2 800
3369249
2 600
3362721
2 400
3362043
3360234

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.