Anita Fröding oljemålning

472920

ANITA FRÖDING (född 1942): "Höstsonaten", monogramsignerad, a tergo daterad 1999, olja på duk, 73x92 cm

Rum 9

Anita Fröding oljemålning

Budhistorik (20 bud)
3367947
4 600
3367954
4 600
3367947
4 400
3367953
4 200
3367947

Slutpris SEK:
4 600
464 EUR, 551 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.