Anita Fröding oljemålning

472920

ANITA FRÖDING (född 1942): "Höstsonaten", monogramsignerad, a tergo daterad 1999, olja på duk, 73x92 cm

Rum 9

Anita Fröding oljemålning

Budhistorik (20 bud)
3367947
4 600
3367954
4 600
3367947
4 400
3367953
4 200
3367947

Slutpris SEK:
4 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer