Elias Barup karmstol

472914

ELIAS BARUP, karmstol, 1950/60-tal, tillverkad för Gärsnäs, teak med ben i bok, grå klädsel (nyligen omklädd), sitthöjd 45 cm

Smärre bruksslitage, lösa skruvar till ryggbrickan

Möbler, Stolar, Design

Rum 2

Elias Barup karmstol

Budhistorik (11 bud)
3368741
850
3366647
3368523
3366647
750
3368522
700

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.