Stockholmsmotiv oljemålning

472900

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stockholmsmotiv, otydlig monogramsignering, daterad -32, olja på pannå, ca 50x60 cm

Röklukt

Fack 6

Stockholmsmotiv oljemålning

Budhistorik (55 bud)
3368884
17 500
3368873
17 000
3368882
16 500
3368873
16 000
3368876
16 000

Slutpris SEK:
17 500
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer