Stockholmsmotiv oljemålning

472900

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stockholmsmotiv, otydlig monogramsignering, daterad -32, olja på pannå, ca 50x60 cm

Röklukt

Fack 6

Stockholmsmotiv oljemålning

Budhistorik (55 bud)
3368884
17 500
3368873
17 000
3368882
16 500
3368873
16 000
3368876
16 000

Slutpris SEK:
17 500
1 710 EUR, 2 000 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.