Bokhylla i jugend

472896

BOKHYLLA, 1900-talets första del, jugend, fanérade och mörkbetsade träslag, höjd ca 189, 105x45 cm, nyckel finns

PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

Ytskador, slitage, hyllhållare saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Bokhylla i jugend

Budhistorik (5 bud)
3365172
500
3368145
450
3365172
3359673
3359301

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.