Bokhylla i jugend

472896

BOKHYLLA, 1900-talets första del, jugend, fanérade och mörkbetsade träslag, höjd ca 189, 105x45 cm, nyckel finns

PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

Ytskador, slitage, hyllhållare saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Bokhylla i jugend

Budhistorik (5 bud)
3365172
500
3368145
450
3365172
3359673
3359301

Slutpris SEK:
500
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer