Jockum Nordström färglitografi

472855

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbor is a customer", signerad Jockum, 174/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (7 bud)
3368333
4 400
3367025
3364947
3 800
3364946
3 200
3360694

Slutpris SEK:
4 400
444 EUR, 527 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.