Madeleine Pyk färglitografi

472854

MADELEINE PYK (född 1934): Slussen mot grå bakgrund, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 75x52 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (6 bud)
3369709
850
3368950
3368947
450
3368734
3368611

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer