Jan Håfström färglitografi

472853

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Mr Walker", signerad daterad Jan Håfström 2009, 1394/2000, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Jan Håfström färglitografi
Budhistorik (7 bud)
3368232
2 400
3365022
3364914
750
3363239
700
3360656

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 288 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.