Yrjö Edelmann digital print

472852

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med snöre, signerad och numrerad, digital print, bladmått ca 61x44 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Yrjö Edelmann digital print
Budhistorik (17 bud)
3378905
2 400
3378906
2 400
3378905
3378903
3378902
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 288 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.