Yrjö Edelmann digital print

472852

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med snöre, signerad och numrerad, digital print, bladmått ca 61x44 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Yrjö Edelmann digital print
Budhistorik (17 bud)
3378905
2 400
3378906
2 400
3378905
3378903
3378902
1 900

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer