Madeleine Pyk färglitografi

472851

MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 75x52 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (5 bud)
3368829
700
3368826
550
3368803
3368641
3367901

Slutpris SEK:
700
71 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.