Peter Dahl

472849

PETER DAHL (född 1934): "Afton i parken", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x91 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

Peter Dahl
Budhistorik (8 bud)
3368635
1 800
3368630
1 400
3368616
1 300
3368592
3366998

Slutpris SEK:
1 800
182 EUR, 216 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.