Yrjö Edelmann paket

472847

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med tejp, signerad och numrerad, digital print, bladstorlek ca 61x44 cm; ormad

Rum 9, Vagga 2

Yrjö Edelmann paket
Budhistorik (9 bud)
3367933
3367797
3366049
950
3363860
900
3362569
650

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.