Yrjö Edelmann paket

472846

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med snöre, signerad och numrerad, digital print, bladmått ca 61x44 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

Yrjö Edelmann paket
Budhistorik (8 bud)
3367799
3363859
3363852
750
3361178
700
3361127
650

Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.