Ryamatta MMF

472838

MARIANNE RICHTER, ryamatta, AB Märta Måås-Fjetterström, signerad AB MMF MR, ca 95x171 cm

Slitage, saknar fransar

Mattor/Textilier, Design

Ryamatta MMF

Budhistorik (21 bud)
3368446
7 400
3368445
7 200
3368441
7 000
3368439
6 800
3368436
6 600

Slutpris SEK:
7 400
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer