Ryamatta MMF

472838

MARIANNE RICHTER, ryamatta, AB Märta Måås-Fjetterström, signerad AB MMF MR, ca 95x171 cm

Slitage, saknar fransar

Mattor/Textilier, Design

Ryamatta MMF

Budhistorik (21 bud)
3368446
7 400
3368445
7 200
3368441
7 000
3368439
6 800
3368436
6 600

Slutpris SEK:
7 400
672 EUR, 722 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.