Samling objekt silver

472778

BESTICK, mm, 46 dlr, silver, 18/1900-tal, merparten kaffeskedar, årsbestick Georg Jensen, 4 bägare, vikt ca 1317 g

Slitage, enstaka skador, gravyr.

Silver

Samling objekt silver

Budhistorik (3 bud)

3372713
3 400
3367756
3366423

Slutpris SEK:
3 400
343 EUR, 407 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.