Matisse efter SPADEM

472772

HENRI MATISSE, efter, Le cygne /The Swan, signerad och daterad i trycket -53, SPADEM , printed in France, serigrafi, 47x38 cm;
SPADEM: Société de la Propriété Artistique et des Dessins et Modèles

Fack 40

Matisse efter SPADEM

Budhistorik (24 bud)
3373897
1 900
3373840
1 800
3373129
1 700
3367257
1 600
3365367

Slutpris SEK:
1 900
173 EUR, 200 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.