Teskedar Finland släktvapen

472707

TESKEDAR, 9 st, Finland, 1800-tal, snäckmodell, mästarstämpel FN, släktvapen Idestam på framsidan, längd 15 cm, vikt ca 220 g

Slitage, en sked lagad

Silver

Monter 10

Teskedar Finland släktvapen

Budhistorik (10 bud)
3376375
3375087
3375087
3376173
750
3375087
700

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.