Byrå i rokokstil

472704

BYRÅ med stenskiva, rokokostil, 1900-tal, fanérad i olika träslag, mässingsbeslag, höjd 78, 99x56 cm, nyckel finns

Slitage och repor

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Byrå i rokokstil

Budhistorik (6 bud)
3367927
3367767
1 400
3366484
1 300
3366392
3365573
950

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer