Byrå i rokokstil

472704

BYRÅ med stenskiva, rokokostil, 1900-tal, fanérad i olika träslag, mässingsbeslag, höjd 78, 99x56 cm, nyckel finns

Slitage och repor

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Byrå i rokokstil

Budhistorik (6 bud)
3367927
3367767
1 400
3366484
1 300
3366392
3365573
950

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.