Oidentifierad konstnär oljemålningar

472654

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): (2), "Fleur de Mai", "L´Ete de St. Martin", en med otydlig signatur, olja på pannå, ca 18x13 cm

En tavla med skador, bortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (14 bud)
3368054
1 600
3367589
3366282
1 400
3367587
1 300
3366282

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.