Palle Nielsen

472651

PALLE NIELSEN (Danmark, 1920-2000): (5) "Bevagelse" - Nr 266, 352, 353, 355, 358, monogramsignerade och daterade, Eget tryk, etsningar, varierande mått

PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

Oramade, gulnader

Rum 9, Vagga 1

Palle Nielsen

Budhistorik (7 bud)
3368386
600
3368486
550
3368386
500
3368415
450
3368386

Slutpris SEK:
600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer