Champagnekylare

472642

CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, 1930/40-tal, höjd ca 28, vidd ca 22 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage.

Diverse, Hem

Monter 9

Champagnekylare

Budhistorik (16 bud)
3368736
3368481
3359712
950
3367730
900
3359712
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.