Champagnekylare

472642

CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, 1930/40-tal, höjd ca 28, vidd ca 22 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage.

Diverse, Hem

Monter 9

Champagnekylare

Budhistorik (16 bud)
3368736
3368481
3359712
950
3367730
900
3359712
850

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer