Bestick silver Queens pattern

472619

BESTICK, 18 dlr, silver, Queens pattern, 18/1900-tal,, längd 15-21,5 cm, vikt ca 945 g

Två skedar i snarlik modell, gravyr, smärre slitage

Silver

Bestick silver Queens pattern

Budhistorik (9 bud)
3376538
3376488
2 800
3375354
2 600
3376476
2 600
3375354
2 400

Slutpris SEK:
303 EUR, 359 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.