Gunnar Nordström oljemålning

472606

GUNNAR NORDSTRÖM (född 1921): Kompostion, signerad G. Nordström, olja på papper uppklistrad på duk, ca 87x73 cm

Fack 12

Gunnar Nordström oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3367839
550
3367979
500
3367839
450
3360710
3359270

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.