Gunnar Nordström oljemålning

472606

GUNNAR NORDSTRÖM (född 1921): Kompostion, signerad G. Nordström, olja på papper uppklistrad på duk, ca 87x73 cm

Fack 12

Gunnar Nordström oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3367839
550
3367979
500
3367839
450
3360710
3359270

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer