Spegel Karl Johan

472605

SPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérad i mahogny, krönet med dekor av pärlbård och lagerkrans, ca 141x65 cm

Smärre ytskador och sprickor

Speglar

Rum 21

Spegel Karl Johan

Budhistorik (5 bud)
3368390
450
3368226
3368388
3368226
3363832

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.