Byrå England

472603

BYRÅ, omkring 1800, England, fanréad i mahogny, stenskiva, förgyllda beslag, höjd ca 82, 115x56 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Kortsida delvis blek, ytskador, ngt lösa mässingsinläggningar, mässingsinläggningsdel saknas, skivans långsida (bakre) med nagg

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Byrå England

Budhistorik (18 bud)
3367917
3 200
3367916
3367915
2 800
3367913
2 600
3367912
2 400

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.