Skåp 1700-tal

472599

SKÅP, 1700-tal, fanérat i olika träslag bl a valnöt, 2-delat, förgyllda beslag, höjd ca 202, 117x41 cm, nyckel och lös nyckelskylt medföljer

Renoverat, kompletterat, skåpets höger dörr ngt skev (går ej att stänga) sprickor, smärre fanérskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Skåp 1700-tal

Budhistorik (15 bud)
3368209
4 200
3368208
3368207
3 800
3368206
3 600
3368205
3 400

Slutpris SEK:
4 200
424 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.