Skåp 1700-tal

472599

SKÅP, 1700-tal, fanérat i olika träslag bl a valnöt, 2-delat, förgyllda beslag, höjd ca 202, 117x41 cm, nyckel och lös nyckelskylt medföljer

Renoverat, kompletterat, skåpets höger dörr ngt skev (går ej att stänga) sprickor, smärre fanérskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Skåp 1700-tal

Budhistorik (15 bud)
3368209
4 200
3368208
3368207
3 800
3368206
3 600
3368205
3 400

Slutpris SEK:
4 200
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer