Alfeo Argentieri oljemålning

472593

ALFEO ARGENTIERI (1878-1955): medelhavsvy med båtar, signerad A Argentieri, olja på duk, ca 73x100 cm

Ytsmuts

Konst, Äldre måleri

Rum 22

Alfeo Argentieri oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3368575
3368559
2 800
3368337
2 600
3368336
2 400
3368335

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.