Ludvig Frid oljemålning

472591

LUDVIG FRID (1855-1909): Man vid kolmilan, signerad och daterad L Frid 1885, olja på duk på pannå, ca 45x80 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Ludvig Frid oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3368644
12 500
3368531
12 000
3368531
11 000
3364123
10 500
3364123
8 400

Slutpris SEK:
12 500
1 221 EUR, 1 429 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.