Evan Wulff, Hamnmotiv

472480

EVAN WULFF (Danmark, född 1911): Hamnmotiv, signerad Evan Wulff, olja på duk, 35x67 cm

Fack 44

Evan Wulff, Hamnmotiv

Budhistorik (1 bud)

3362452
2017-07-05 09:59:40

2017-07-12 kl 15:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.