John Ostved Lachapelle project

472475

JOHN OSTVED (född 1957), Lachapelle project, night life painting, signerad och daterad J. Ostved 2011, Unique, akryl på silkscreen, bildyta ca 42x99 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

Budhistorik (10 bud)
3369491
2 600
3369473
2 400
3366344
3369465
3366344
1 900

Slutpris SEK:
2 600
236 EUR, 254 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.