John Ostved Lachapelle project

472475

JOHN OSTVED (född 1957), Lachapelle project, night life painting, signerad och daterad J. Ostved 2011, Unique, akryl på silkscreen, bildyta ca 42x99 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

Budhistorik (10 bud)
3369491
2 600
3369473
2 400
3366344
3369465
3366344
1 900

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer