Wilhelm von Gegerfelt gouache

472433

WILHELM von GEGERFELT (1844-1920): Motiv från Venedig, signerad W v Gegerfelt, akvarell, ca 49x37 cm

Hörn/långsida med ytskador, vikveck, sannolikt upplimmad

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 32

Wilhelm von Gegerfelt gouache

Budhistorik (6 bud)
3368284
3367849
3366174
3365806
650
3359021
600

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.