Danka Jaworska oljemålning

472415

DANKA JAWORSKA (född 1951), figurkomposition, signerad a tergo Danka Jaworska, olja på duk, ca 130x99 cm

Rum 21

Danka Jaworska oljemålning

Budhistorik (18 bud)
3369804
12 500
3369801
12 000
3369803
12 000
3369801
11 500
3369799
11 000

Slutpris SEK:
12 500
1 135 EUR, 1 219 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.