John Ostved olja på papper Elvis

472407

JOHN OSTVED (född 1957), Elvis, förlaga till litografin, signerad J. Ostved Unique, olja på papper, bildyta ca 83x70 cm

Rum 9

Budhistorik (1 bud)

3366149
2017-07-07 22:46:04

2017-07-10 kl 16:48
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.