Kopia efter Albert Edelfelt

472385

ALBERT EDELFELT (1854-1905), kopia efter: "I Yttersta skären", märkt A Edelfelt cop, olja på duk, ca 88x146 cm

Delvis med krackeleringar, smärre ytfläckar

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Kopia efter Albert Edelfelt

Budhistorik (8 bud)
3367823
6 000
3367821
5 000
3366918
3366594
1 600
3359163

Slutpris SEK:
6 000
545 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.