Banketter 1 par

472384

BANKETTER, 1 par, 1800-talets slut, empirestil, betsad björk, blå plyschklädsel, sitthöjd ca 42 cm

Lagningar, smärre skador

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Banketter 1 par

Budhistorik (21 bud)
3368374
1 400
3368218
1 300
3368159
3368216
3368159

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.