Banketter 1 par

472384

BANKETTER, 1 par, 1800-talets slut, empirestil, betsad björk, blå plyschklädsel, sitthöjd ca 42 cm

Lagningar, smärre skador

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Banketter 1 par

Budhistorik (21 bud)
3368374
1 400
3368218
1 300
3368159
3368216
3368159

Slutpris SEK:
1 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer