Johan Kinde gouache

472350

JOHAN KINDE (1900/200 tal): "Kvinnor", gouache, signerad och daterad -70, Johan Kinde, 30,5x38,5 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Johan Kinde gouache
Budhistorik (2 bud)

3366095
3360919

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.