Roald Hansen oljemålning

472273

ROALD HANSEN (född 1938), blomplockning, monogramsignerad RH, olja på duk, ca 60x50 cm

Fack 54

Roald Hansen oljemålning

Budhistorik (19 bud)
3369576
4 200
3369288
3369575
3369288
3 800
3369528
3 600

Slutpris SEK:
4 200
424 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.