Roald Hansen oljemålning

472272

ROALD HANSEN (född 1938), blomplockning, monogramsignerad RH, olja på duk, ca 60x50 cm

Fack 48

Roald Hansen oljemålning

Budhistorik (21 bud)
3369289
5 000
3369745
5 000
3369289
4 200
3368369
3365461
3 800

Slutpris SEK:
5 000
505 EUR, 599 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.