Roald Hansen oljemålning

472271

ROALD HANSEN (född 1938), blomplockning, monogramsignerad RH, olja på duk, ca 60x50 cm

Fack 9

Roald Hansen oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3369538
3 400
3365017
3 200
3365017
3365016
2 600
3365015
2 400

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.