Stina Spangenberg Bécherel blandteknik

472204

STINA SPANGENBERG BÉCHEREL (samtida): Landskap med figurer, signerad och daterad Stina Spangenberg Bécherel -98, blandteknik på papper, 38x75 cm

Fack 40

Budhistorik (1 bud)

3372485
2017-07-12 19:01:12

2017-07-12 kl 20:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.