Dan Wiberg oljemålning

472202

DAN WIBERG (samtida), segelbåtar, signerad Dan Wiberg, olja på duk, ca 62x50 cm

Tavelvagn 30

Dan Wiberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3368104
1 600
3368102
3368098
3367787
3367784
900

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer