Dan Wiberg oljemålning

472202

DAN WIBERG (samtida), segelbåtar, signerad Dan Wiberg, olja på duk, ca 62x50 cm

Tavelvagn 30

Dan Wiberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3368104
1 600
3368102
3368098
3367787
3367784
900

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.