Design Ulf Johansson samt Erik Höglund

471831

ULF JOHANSSON, vas, glas, Sjöhyttan 86, Älghult Sweden, höjd ca 28 cm, ERIK HÖGLUND, 1 par ljusstakar, 1900-talets andra hälft, smide och glas, höjd 13 cm, medföljande vas, etikettmärkt Mats Jonasson, signerad Erika Höglund, Målerås, höjd ca 27,5 cm

Glas, Konstglas, Design

Monter 26

Budhistorik (26 bud)
3370005
3369933
1 900
3369891
1 800
3369826
1 700
3369729
1 600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer