Design Ulf Johansson samt Erik Höglund

471831

ULF JOHANSSON, vas, glas, Sjöhyttan 86, Älghult Sweden, höjd ca 28 cm, ERIK HÖGLUND, 1 par ljusstakar, 1900-talets andra hälft, smide och glas, höjd 13 cm, medföljande vas, etikettmärkt Mats Jonasson, signerad Erika Höglund, Målerås, höjd ca 27,5 cm

Glas, Konstglas, Design

Monter 26

Budhistorik (26 bud)
3370005
3369933
1 900
3369891
1 800
3369826
1 700
3369729
1 600

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.