Speldosa

471807

SPELDOSA, 1800-tal, fodral i mahogny, höjd ca 9,5, 32,5x12 cm, nyckel finns

Maskstunget, skador vid nyckelhål

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Speldosa

Budhistorik (14 bud)
3369563
1 700
3369562
1 600
3369558
3369547
1 400
3368420
1 300

Slutpris SEK:
1 700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer