Väggur Louis XV stil

471803

KARTELLUR, 1900-tal, Louis XV-stil, förgylld metall, slagfunktion, urtavla med arabiska siffror, höjd 37 cm, nyckel och pendel finns

Klockor/Ur

Väggur Louis XV stil

Budhistorik (11 bud)
3369192
3368517
3368986
3368517
950
3365574
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.