Ljusplåtar

471801

LJUSPLÅTAR, 1 par, 18/1900-tal, barockstil, koppar, för 2 ljus vardera, höjd ca 48 cm

Slitage

Diverse

Rum 7, Hylla 7

Ljusplåtar

Budhistorik (12 bud)
3369330
3369333
3369330
750
3369327
700
3369324
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.