Design Lindberg ytterfoder

471783

STIG LINDBERG, "Vinda", ytterfoder, 5 st, 1950-tal, stengods, vitglaserade, inpressad märkning Gustavsberg, höjd ca 13-18 cm

Bruksslitage, en med kantnagg

Keramik/Porslin, Design

Rum 7, Hylla 1

Design Lindberg ytterfoder

Budhistorik (9 bud)
3369567
1 400
3369510
1 300
3369006
3367571
3362117

Slutpris SEK:
1 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer