Design Berndt Friberg Modern vardagsvara

470422

BERNDT FRIBERG, miniatyrvas, stengods, brun harpälsglasyr, signerad, TRILLER TOBO, kanna med hänkel, signerad, stengods, blå glasyr, höjd ca 7-14 cm

Friberg med smärre kantnagg

Keramik/Porslin, Design, Specialauktion

Budhistorik (1 bud)

3364758
2017-07-06 21:18:00

2017-07-10 kl 19:51
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer