Design Berndt Friberg Modern vardagsvara

470422

BERNDT FRIBERG, miniatyrvas, stengods, brun harpälsglasyr, signerad, TRILLER TOBO, kanna med hänkel, signerad, stengods, blå glasyr, höjd ca 7-14 cm

Friberg med smärre kantnagg

Keramik/Porslin, Design, Specialauktion

Budhistorik (1 bud)

3364758
2017-07-06 21:18:00

2017-07-10 kl 19:51
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.