Köpmansdisk

470219

KÖPMANSDISK, laminat, 2000-tal, lådor, höjd ca 90,5, 131x40 cm

Minimalt slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Köpmansdisk

Budhistorik (8 bud)
3371411
3370223
750
3370222
700
3364916
650
3364628
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.