Köpmansdisk

470219

KÖPMANSDISK, laminat, 2000-tal, lådor, höjd ca 90,5, 131x40 cm

Minimalt slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Köpmansdisk

Budhistorik (8 bud)
3371411
3370223
750
3370222
700
3364916
650
3364628
600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer