Design Lisa Larson unikat Modern vardagsvara

469019

LISA LARSON, skulptur, unikat, signerad och daterad Lisa L -05, delvis glaserat lergods, figur med katt, höjd med träsockel ca 19 cm

Keramik/Porslin, Design, Specialauktion

Monter 24

Budhistorik (27 bud)
3368084
14 000
3368147
14 000
3368084
13 000
3368047
12 500
3368047
10 000

Slutpris SEK:
14 000
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer