Design Lisa Larson unikat Modern vardagsvara

469019

LISA LARSON, skulptur, unikat, signerad och daterad Lisa L -05, delvis glaserat lergods, figur med katt, höjd med träsockel ca 19 cm

Keramik/Porslin, Design, Specialauktion

Monter 24

Budhistorik (27 bud)
3368084
14 000
3368147
14 000
3368084
13 000
3368047
12 500
3368047
10 000

Slutpris SEK:
14 000
1 368 EUR, 1 600 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.