Design Lisa Larson unikat Modern vardagsvara

469018

LISA LARSON, skulptur, unikat, signerad och daterad Lisa L -68, delvis glaserat lergods, sittande man, höjd ca 10,5 cm

Keramik/Porslin, Design, Specialauktion

Budhistorik (14 bud)
3369062
1 600
3367737
3367737
850
3364161
3364161
750

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.